پنج‌شنبه , فوریه 29 2024
دستگاه اسپرسو ساز

راهنمای خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی

در خرید دستگاه اسپرسو ساز، به موارد زیر توجه کنید:

1- نوع دستگاه: دستگاه های اسپرسو ساز دارای نوع های مختلفی هستند، مانند اسپرسو ساز با فشار بالا، اسپرسو ساز با استفاده از کپسول و اسپرسو ساز دستی. برای یافتن بهترین نوع برای خود، بهتر است با تحقیق و آزمایش مدل های مختلف آشنا شوید.

2- فشار موتور: فشار موتور در دستگاه اسپرسو ساز مهم است، چون فشار مناسب می تواند باعث استخراج بهتر قهوه شود. برای دستگاه های خانگی، فشار مناسب از حدود 10 تا 20 بار است.(حداقل 15 بار پیشنهاد می گردد)

3- میزان تولید صدا: دستگاه اسپرسو ساز باید به آرامی و کم صدا کار کند، چون صدای زیاد می تواند ایجاد نارضایتی کند. پیشنهاد می گردد صدای دستگاه کمتر ۷۵ دسی بل باشد.توضیحات روی جعبه محصول را مطالعه نمایید.

4- جنس بدنه: بدنه استفاده شده در دستگاه اسپرسو ساز نیز مهم است. جنس پلاستیک استفاده شده نه تنها بر زیبایی منزل شما تاثیر دارد بلکه در دوام دستگاه نیز نقش دارد .

5- خدمات پس از فروش: باید اطمینان حاصل کنید که بهترین خدمات سرویس دهی برای دستگاه ارائه شده است و قابلیت تامین قطعات یدکی وجود دارد.سعی نمایید از برندی خریداری نمایید که نمایندگی فعال در ایران دارد و  همچنین دستگاه های آن برند در بازار فراوان باشند . برند هایی چون مباشی و نوا در ایران از محبوبیت زیادی برخوردارند ولی باید در هنگام خرید به اصالت دستگاه توجه نمایید.

در پایان باید به این نکته نیز توجه کرد که کیفیت یک نوشیدنی قهوه تا حد زیادی به جنس قهوه و تازه بودن آن و همچنین مقدار آسیاب آن متناسب با دستگاه اسپرسوساز بستگی دارد. همچنین نکات مهمی که باید برای درست کردن اسپرسو با دستگاه اسپرسو ساز رعایت کرد.

جهت خرید قهوه با قیمت مناسب و به صورت کلی می توانید به آدرس وبسایت زیر مراجعه نمایید:

https://valapaz.ir

 

5 از 5 - (4 نظر)

حتما ببینید

پنجره دو جداره

راهنمای خرید پنجره دو جداره

ر حالی که خرید پنجره دوجداره می‌تواند فرآیندی پر از چالش باشد، اما این خرید می‌تواند راهی برای کاهش هزینه‌های انرژی خانه شما باشد و برای همین باید نکات مهمی را در برنامه خرید پنجره دوجداره در نظر گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *